Haberler

2012-2013 ÖĞRENİM YILI DERS ZİLİ 17 EYLÜL 2012 PAZARTESİ GÜNÜ ÇALDI.

2012-2013 öğrenim yılı için ders zili 17 Eylül 2012, Pazartesi günü çaldı.

Saat 09:00'da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan tören, Okul Müdürümüz Meral Mercan'ın ve Fransızca Ders Nazırı M. Foureau'nun konuşması ardından, Galatasaraylılar Birliği Başkanı Kamer Rodoplu'nun bu yıl LYS'de birinci olan GSL mezunlarından Dilara Aykanat, Rengim Aykan Öztürk, İhsan Can Argon'a ödül ve plaket vermesiyle sona erdi.

2012  - 2013 öğretim yılı için, Naciye Diriker anısına Fuat Diriker'in, Can Kıraç'ın, Faruk Özmelek anısına Handan Özmelek'in, 1962 yılı mezunlarının, Selim Büyüktür anısına 126. dönem mezunlarının ve Vakfımızın bağışlarıyla Şato binası ve hazırlık sınıfları, Hakan Üstünberk'in bağışıyla Aktüalite Merkezi , Ali Gürsoy'un bağışıyla Haldun Simavi Kütüphanesi yenilendi, yatakhane parkeleri Galatasaraylılar Birliği bağışıyla cilalandı.

Mektebimize, Vakfımıza ve eğitime gösterdikleri duyarlılık  için bağışçılarımıza teşekkür ediyor, Müdürümüze, yöneticilere, personel ve öğrencilere başarılı bir yıl diliyoruz.Gençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles