Haberler

ÇETİN EMEÇ GAZETECİLİK ÖDÜLLERİ VE ANMA TÖRENİ

Galatasaray Eğitim Vakfı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, GSÜ İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi işbirliği ile düzenlenen, "Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri ve Anma Töreni", usta gazetecinin aramızdan ayrılışının 25. yıldönümü 7 Mart 2015 Cumartesi günü, ailesinin, dostlarının ve basın dünyasının katılımı ile Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleşti.

Uğur Dündar ve İnan Kıraç'ın konuşmaları ardından, kızı Mehveş Emeç Birol'un verdiği resital ile devam eden tören, "Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri" nin takdimi sonrası oğlu Mehmet Emeç'in teşekkür ve kapanış konuşması ile sona erdi.

2015 Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri' ne;

Haber alanında Hürriyet Gazetesi'nden Arda Akın, Övgüye Değer Haber alanında Cumhuriyet Gazetesi'nden Aykut Küçükkaya, Yerel Basını Teşvik alanında İşte Çanakkale Gazetesi'nden İlyas Çolak,

Fotoğraf alanında AFP' den Bülent Kılıç, Övgüye Değer Fotoğraf alanında DHA' dan Ali Leylak, Yerel Basını Teşvik alanında Demokrat Kocaeli Gazetesi'nden Şive Bağdiken,

Karikatür alanında Önce Vatan Gazetesi'nden Oğuz Gürel,

değer görüldüler.Gençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles