Haberler

MÜDÜRÜMÜZE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

Galatasaray Lisesi 1994 yılı mezunu, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı öğretim üyesi, Prof. Dr. Hüseyin Murat Develioğlu Galatasaray Lisesi Müdürü olarak yeni görevine başlamıştır.

1999 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Hüseyin Murat Develioğlu , 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Bölümü’nde yüksek lisansını vermesinin ardından, 2005 yılında Neuchâtel Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde doktorasını tamamlamıştır.

Galatasaray Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Özel Hukuk Bölümü’nde 1999 yılında Araştırma görevlisi, 2005 yılında Öğretim Görevlisi , 2006 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent ve 2018 yılında Profesör olan Sayın Develioğlu, 2015- 2020 yıllarında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı başkanlığı yapmıştır.

Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Hüseyin Murat Develioğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.Gençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles